Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.4) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Greater than or equal to
my: တန်ဖိုးကြီး (သို့) တူညီ
