Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.6) - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Help
bg: Справка

en: add
bg: добави

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Filter
bg: Филтър

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Log in
bg: Вход

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: role
bg: роля

en: revert
bg: връщане

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Select
bg: Избери

en: Index
bg: Индекс

en: test
bg: тест

en: contains
bg: съдържание

en: Visitors
bg: Посетителите

en: Visitors, but administrator approval is required
bg: Посетителите, но се изисква одобрение от Администратора
