Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.6) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: user
br: implijer

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Create a new user account.
br: Krouiñ ur gont implijer nevez.

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Index
br: Meneger
