LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجع الإعدادات المبدئية

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: احذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Test
ar: الاختبار

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استورد

en: Export
ar: صَدِّر

en: Help
ar: المساعدة

en: The name %name has been denied access.
ar: الاسم %name ممنوع من الوصول.
