LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Test
ast: Preba

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Help
ast: Aida
