LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Reset to defaults
be: Ськінуць да дапомных парамэтраў

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Export
be: Экспарт

en: The name %name has been denied access.
be: Нажаль, дасяг для мянушкі %name забаронены.
