LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: user
bg: потребител

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Reset to defaults
bg: Възстанови стойностите по подразбиране

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Откажи

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Help
bg: Помощ

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: The name %name has been denied access.
bg: Отказан достъп за потребителското име %name.
