LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: user
ca: usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Help
ca: Ajuda

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: Email attribute
ca: Atribut de correu electrònic

en: The name %name has been denied access.
ca: S'ha denegat l'accés al nom %name.
