LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Help
cs: Nápověda

en: Authentication
cs: Ověření

en: The name %name has been denied access.
cs: Uživateli %name byl zakázán přístup.
