LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Help
cy: Cymorth

en: The name %name has been denied access.
cy: Mae mynediad enw %name wedi ei wrthod.
