LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: user
da: bruger

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Resources
da: Ressourcer

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Help
da: Hjælp

en: Watchdog
da: Hændelseslog

en: Authentication
da: Godkendelse

en: The name %name has been denied access.
da: Navnet %name er nægtet adgang.
