LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Help
eu: Laguntza

en: The name %name has been denied access.
eu: %name izenari sarbidea ukatu zaio.
