LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازگرداندن به پيش‌فرض

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: انصراف

en: Enabled
fa: فعال شده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود اطلاعات

en: Export
fa: صادر کردن

en: Help
fa: کمک

en: Watchdog
fa: نگهبان
