LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Test
fi: Testi

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Help
fi: Ohje

en: The name %name has been denied access.
fi: Nimellä %name pääsy on kielletty.
