LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Eliminar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Help
gl: Axuda

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: The name %name has been denied access.
gl: O nome %name ten o acceso denegado.
