LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
