LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: user
he: משתמש

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: זמין

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Export
he: ייצוא

en: Help
he: עזרה

en: The name %name has been denied access.
he: הרשאה ל-%name נחסמה.
