LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Töröl

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Resources
hu: Erőforrások

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Test
hu: Teszt

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Help
hu: Súgó

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: The name %name has been denied access.
hu: „%name” felhasználó számára a hozzáférés megtagadva.
