LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: user
id: anggota

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batalkan

en: Enabled
id: Aktif

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Test
id: Tes

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Help
id: Panduan

en: The name %name has been denied access.
id: Nama %name tidak dibolehkan.
