LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Save configuration
ja: 設定を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Test
ja: テスト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Help
ja: ヘルプ

en: Watchdog
ja: システム監視

en: Do nothing
ja: 何もしない

en: Authentication
ja: 認証

en: The name %name has been denied access.
ja: ユーザー名 %name の使用は許可されていません。
