LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékna nang asliné

en: Delete
jv: Busek

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngekspor

en: Help
jv: Pitulungan
