LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Help
kk: Көмек

en: The name %name has been denied access.
kk: %name атына рұқсат жоқ.
