LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: user
lt: narys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: The name %name has been denied access.
lt: Vardui %name uždraustas priėjimas.
