LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: The name %name has been denied access.
lv: Lietotājam %name liegta pieeja.
