LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Status
mn: Статус

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Help
mn: Тусламж
