LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Resources
mr: स्त्रोत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Help
mr: मदत

en: The name %name has been denied access.
mr: %name या नामासाठी प्रवेश प्रतिबंधीत करण्यात आला आहे.
