LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Export
ne: निर्यात गर्नुस

en: Help
ne: सहायता
