LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Save configuration
pl: Zachowaj konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne wartości

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączony

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Help
pl: Pomoc

en: Watchdog
pl: Stróż

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: The name %name has been denied access.
pl: Nazwa użytkownika %name jest niedozwolona i została odrzucona.
