LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Save configuration
ro: Salvează configuraţia

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Şterge

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Help
ro: Ajutor

en: The name %name has been denied access.
ro: Numele %name are accesul interzis.
