LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Predvolené nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Help
sk: Pomoc

en: Email attribute
sk: E-mail atribút

en: LDAP directory only
sk: Iba adresár LDAP

en: Authentication mode
sk: Mód autentifikácie

en: Choose authentication mode
sk: Vybrať mód autentifikácie

en: Security Options
sk: Bezpečnostné nastavenia

en: Do not store users' passwords during sessions
sk: Neukladať heslo používateľa počas sessions

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: LDAP UI Options
sk: Možnosti LDAP UI

en: Remove password change fields from user edit form
sk: Odstrániť pole zmena hesla z formulára na úpravu používateľa

en: Remove email field from form
sk: Odstrániť pole e-mail vo formulári

en: Disable email field on form
sk: Zakázať pole e-mail vo formulári

en: Alter email field on user edit form
sk: Upraviť pole e-mail vo formulári na úpravu používateľa

en: Choose a <em><strong>unique</strong></em> name for this server configuration.
sk: Vybrať <em><strong>unikátne</strong></em> meno pre toto nastavenie servera.

en: Use Start-TLS
sk: Použiť Start-TLS

en: UserName attribute
sk: Atribút prihlasovacie meno

en: Could not start TLS. (Error %errno: %error).
sk: TLS sa nedá spustiť. (Chyba %errno: %error).

en: Authentication
sk: Overenie

en: The name %name has been denied access.
sk: Používateľovi %name bol zakázaný prístup.
