LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Help
sl: Pomoč

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: The name %name has been denied access.
sl: Imenu %name je bil zavrnjen dostop.
