LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: คืนค่าเดิม

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Help
th: ช่วยเหลือ

en: The name %name has been denied access.
th: ชื่อ %name ถูกจำกัดสิทธิ์การใช้งาน
