LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Help
tr: Yardım

en: Watchdog
tr: Bekçi

en: The name %name has been denied access.
tr: %name adı için erişim engellendi.
