LDAP API (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất ra

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Do nothing
vi: Không làm gì
