LDAP API (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: user
da: bruger

en: List
da: Vis

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Authorization
da: Godkendelse
