LDAP API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: user
et: kasutaja

en: List
et: Nimekiri

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Authentication
et: Autentimine

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: 1. Settings
et: 1. Seaded

en: LDAP Configuration
et: LDAP seadistus

en: 2. Servers
et: 2. Serverid

en: Add LDAP Server Configuration
et: Lisa LDAP server
