LDAP API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: List
hi: सूची

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Passed
hi: पारित कर दिया
