LDAP API (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: List
ja: リスト

en: Failed
ja: 失敗

en: Authentication
ja: 認証

en: Passed
ja: パスされた

en: Authorization
ja: 承認
