LDAP API (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ
