LDAP API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: List
lv: Saraksts

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Authorization
lv: Autorizācija
