LDAP API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: List
nl: Lijst

en: Failed
nl: Mislukt

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Authorization
nl: Autorisatie
