LDAP API (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: List
pl: Lista

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Passed
pl: Zdany

en: Authorization
pl: Autoryzacja
