LDAP API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: user
sk: používateľ

en: List
sk: Zoznam

en: Delete LDAP Server
sk: Vymazať LDAP Server

en: Could not start TLS. (Error %errno: %error).
sk: TLS sa nedá spustiť. (Chyba %errno: %error).

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Authentication
sk: Overenie

en: Authorization
sk: Autorizácia
