LDAP API (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: List
tr: Liste

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Passed
tr: Geçti

en: Authorization
tr: Yetkilendirme
