LDAP API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Failed
ar: فشل

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Passed
ar: نجح
