LDAP API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: user
sv: användare

en: List
sv: Lista

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Authorization
sv: Tillåtelse
