LDAP API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: user
uk: користувач

en: List
uk: Список

en: Delete LDAP Server
uk: Вилучити LDAP Сервер

en: Could not start TLS. (Error %errno: %error).
uk: Неможливо запустити TLS (Помилка %errno: %error).

en: Failed
uk: Невдало

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Passed
uk: Успіх

en: Authorization
uk: Уповноваження
