LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (7. - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Back
cs: Zpět

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Phone
cs: Telefon

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Query
cs: Dotaz

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:
