LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (7. - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Username:
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು:

en: Password:
kn: ಗುಪ್ತಪದ(_P):
