LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (7. - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Submit
ru: Отправить

en: Back
ru: Назад

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Query
ru: Запрос

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Username:
ru: Имя пользователя:

en: Password:
ru: Пароль:
